Du er her:

Nord-Fron kommunestyre - om styret

Kommunestyret
er det øvste kommunale organet i Nord-Fron kommune. Det gjer vedtak på vegne av kommunen så langt ikkje anna følgjer av lov eller delegasjonsvedtak.
Kommunestyret er det sentrale, overordna organ som alle utval, styrer og råd får sine fullmakter frå, og som dei skal sørgje for attenderapporteringar til.
Kommunestyret blir valt ved kommunevalet kvart 4. år, basert på vallister frå dei politiske partia, evt. andre grupper / lister.
I Nord-Fron har kommunestyret 25 medlemer, samt varamedlemer frå kvar liste.

Medlem e-postadr Varamedlem
Arbeiderpartiet
Rune Støstad rs@nord-fron.kommune.no Anne Kristine Lyslo
Jan Tore Kamp jan.tore.kamp@politiker.nord-fron.no Astrid T. Flåtåmo
Terje Sørlie terje.sorlie@politiker.nord-fron.no Ann Sofie Møller
Anne Sletten anne.sletten@politiker.nord-fron.no Arne Fagervold
Heidi Maurstad heidi.maurstad@politiker.nord-fron.no Marie Underdalshaugen
Magnar Bratlien magnar.bratlien@politiker.nord-fron.no Trond Bråten
Ola Aspeslåen ola.aspeslaen@politiker.nord-fron.no Karianne Birkelund
Anne Marie Olstad anne.marie.olstad@politiker.nord-fron.no Caroline M. Agdestein
Sjur Sande sjur.sande@politiker.nord-fron.no Ann Jeanette Tarud
Ove Andre Øybrekken ove.a.oybrekken@politiker.nord-fron.no Torun W. Finsrud
Geir Grosberg geir.grosberg@politker.nord-fron.no Asbjørg M. Berget
Janne V. Moen janne.v.moen@politiker.nord-fron.no Tom Henning Nyheim
Bjørn Uleikleiv bjorn.ulekleiv@politiker.nord-fron.no Stein O. Brendemoen
Liv Tone L. Holen
Vigdis M. Tamburstuen
Senterpartiet
Olav Røssum olav.rossum@politiker.nord-fron.no Sverre Spjotum
Hans Petter Solberg hans.p.solberg@politiker.nord-fron.no Julie Gårderløkken
Øyann E. Brandstad oyann.e.brandstad@politiker.nord-fron.no Terje Korpberget
Ingunn Bakken ingunn.bakken@politiker.nord-fron.no Liv-Elin Aasmundstad
Finn Hellebergshaugen finn.hellebergshaugen@politiker.nord-fron.no Ola Einar Krok
Eivind Hage eivind.hage@politiker.nord-fron.no Simen R. Sylte
Linda Elin Myromslien linda.elin.myromslien@politiker.nord-fron.no Anders Aasen Slåen
Steinar Veslum steinar.veslum@politiker.nord-fron.no Borgny S. Sletten
Johan Rusthage johan.rusthage@politiker.nord-fron.no Ingrid T. Melby
Odd A. Myromslien
Kenneth Andersstuen
Eli-Anne K. Olstad
Høyre
Ragnar Jacobsen ragnar.jacobsen@politiker.nord-fron.no Per Henry Vassdokken
Jan Roger Bøe Øien jan.roger.oien@politiker.nord-fron.no Jan Petter Egge
Nina Haugli
Ola Holmestad
Ann Kristin Nærby
Fremskrittspartiet
Harald Paulsen harald.paulsen@politiker.nord-fron.no Tormod Dalsheim
Jøran Lindalen Øyen
Eva A. Øiumshaugen
Fann du det du leita etter?

Nord-Fron kommune Nedregate 50 2640 Vinstra | post@nord-fron.kommune.no | Tlf 61 21 61 00 | Faks 61 21 61 01

Åpningstider: Alle kvardagar kl.08:00 - 15:30. Organisasjonsnummer: 83 98 93 132

Webredaktør: Anita W Heggestuen |Følg oss på Twitter | Følg oss på Facebook

Nord-Fron kommune | Midt i Peer Gynts rike